Wyjazdy Integracyjne dla wszystkich

Wpisy

 • piątek, 20 czerwca 2014
  • Program rekracyjny

   Właśnie dobry program rekreacyjny jest kluczem do sukcesu wyjazdy integracyjnego. Dzięki niemu możemy zapewnić wiele atrakcji i tym samym scementować grupę. Wszystko oczywiście zależy od osób, które będą brały w nim udział. Może to być wyjazd na narty, survival, wspinaczka, spływ kajakowy. Ważne, aby był to aktywny wyjazd.


   Zwiedzanie muzeów nie przyniesie tego efektu. Gdyż na takie atrakcje wiele osób może sobie pozwolić samemu. Tutaj chodzi o możliwość wzajemnej rywalizacji, pomocy sobie w trudnych sytuacjach, poznanie swoich własnych możliwości. Wtedy osiągamy sukces i takie wyjazdy integracyjne spełniają swoje zadanie.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   integracjawyjazdowa
   Czas publikacji:
   piątek, 20 czerwca 2014 13:03
  • Właśnie dlaczego nie

   Podniosą się głosy, że wyjazdy integracyjne bez alkoholu nie niosą za sobą integracji. Zapewniają, gdy zapewni się na nim dobry program rekreacyjny dla uczestników wyjazdu. Wtedy przy pokonywaniu jakichś przeszkód, wspólnej zabawy można zyskać dużo więcej. Alkohol niestety w wielu osobach przy przekroczeniu pewnych dawek ujawni najgorsze instynkty, co wpływa bardzo źle na daną grupę.

   wyjazd integracyjny


   Dlatego też alkohol przy takim wyjeździe nie powinien być nadużywany. Oczywiście można zorganizować wieczorek zapoznawczy z odrobiną alkoholu, wręcz jest to wskazane, ale uczestnicy takiego wyjazdu muszą widzieć, że jutro od rana czeka ich taka i że muszą mieć siły, bo dla nikogo nie będzie taryfy ulgowej.  Każdy, kto się zdecyduje jechać musi brać udział w zajęciach.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   integracjawyjazdowa
   Czas publikacji:
   piątek, 20 czerwca 2014 13:03
  • Na co uważać.

   W firmach takie wyjazdy integracyjne mają też za zadanie oprócz oczywiście integracji pracowników, zmotywowanie ich do dalszej efektywniejszej pracy. Poprzez odpowiednie przedstawienie takiego wyjazdu, można wiele zyskać. Wtedy taki pracownik czuje się wyróżniony doceniony. Grupa staje się bardziej zgrana, skora do wspólnej współpracy.

   wyjazd integracyjny


   Wiadomo taki wyjazd nie może być tylko wyjazdem, gdzie alkohol leje się strumieniami, bo do tego lepiej wynająć jakąś restauracje na jeden wieczór. Będzie to tańsze a efekt taki sam. Rano kac i wzajemne pretensje, bo po pijanemu ktoś komuś coś powiedział. Podczas takich wyjazdów z alkoholem nie należy przesadzać. Małe ilości tak, są niezbędne, ale bez wielkich popijaw. Zbyt duże spożycie przynosi wręcz odwrotny efekt od zamierzonego.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   integracjawyjazdowa
   Czas publikacji:
   piątek, 20 czerwca 2014 13:01
  • Wyjazdy integracyjne

   Integracja, wyjazdy integracyjne niezbędny element każdej grupy, czy to przyjaciół, czy osób pracujących w tej samej firmie. Dzisiaj bez integracji nie jesteśmy w stanie niczego wielkiego osiągnąć, zyskać lepszej wydajności. Poprzez odpowiednie podejście do siebie i zżycie się konkretnej grupy zyskujemy przyjaźnie, wiarę we własne możliwości.


   Odpowiednie umotywowanie takim wyjazdem przynosi same pozytywne rezultaty. Kto był na takim wyjeździe, wie czego można się tam spodziewać i jakie efekty po powrocie w danym środowisku występują. Po prostu same plusy. Wystarczy raz spróbować, a już co roku sami będziemy naciskali, aby taki wyjazd się odbył.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   integracjawyjazdowa
   Czas publikacji:
   piątek, 20 czerwca 2014 12:57